top of page

HAKKIMIZDA

KOPSAN plastik A.Ş, 1998 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 2000'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.

KOPSAN, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.

2009 yılı itibariyle,, KOPSAN plastik A.Ş 5,000 m2  kapalı alana sahip fabrikada faaliyet göstermektedir. Yıllık 12,000 tonun üzerinde silaj streç, palet streç film , manav rulo , baskılı poşet üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. 

KOPSAN plastik A.Ş,  20 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük baskılı poşet , manav rulo poşet , streç film , shrink üreticilerden ve sektör lideri kuruluşlarından  olan KOP-SAN plastik A.Ş, 10'u aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla  sektöründe marka haline gelmiştir. 

bottom of page