top of page

TARİHÇE

TARİHÇE

1998’yılında Sultanbeyli'de temelleri atılan KOPSAN plastik A.Ş , plastik sektörünün dünyada yaygınlaşmaya başladığı 2000′lı yıllarda Poşet  ve Naylon torba pazarlamaya başlamıştır.

Plastik Film mamullerine hızla artan talep ile tüm dikkatini ve yatırımlarını bu sektöre kaydırarak 2005 yılında halihazırda gurubun lider şirketlerinden olan KOPSAN plastik A.Ş  kurulmuş, üç adet film ve bir adet otomatik kesim makinesi ile kendi tesislerinde üretime başlamıştır.

Piyasadaki arz ve talep dengelerini iyi değerlendiren ve sürekli olarak tüketicinin nabzını tutan KOPSAN plastik A.Ş , sadece Poşet ve Naylon torba ile kendini sınırlamayıp, geniş bir vizyonla streç film , manav rulo, poşet ve shrink film  yatırımlarının yanında ürün portföyüne her yıl yenilerini eklemiştir.

2010′lı yılların sonunda ise Tuzlada  entegre tesis kurarak KOPSAN plastik A.Ş'yi dünyaya uzanan bir marka haline getirecek adım atıldı. 20 yıllık tecrübesi ile Türkiye’nin  ambalaj markası olan KOPSAN plastik A.Ş , hızlı adımlarla Türkiye  ambalaj pazarında başarılı ve istikrarlı büyümesini sürdürmektedir.

Dünya kalite standartlarında üretim yapan, ürün kalitesi, dağıtım ağı, satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile üretici ve tüketici ihtiyaçları ve mutluluğunu ön planda tutan KOPSAN plastik A.Ş , adım adım ilerleyerek büyümeye devam ediyor.

IMG_0233.JPG
bottom of page