top of page
ANA SAYFA
ÜRÜNLER
HDPE ATLET POŞET
HDPE ATLET POŞET

Artık her mağaza ve iş yerleri gerekli reklamları yapmanın peşindedir. Bunların en basiti bir giyim mağazasında kullanılan poşetlerdir. Artık sıradan poşetlerin yerine baskılı mağazanın tanıtımını yapan poşetler kullanılmaktadır. Hatta bazı mağazalar hediye paketi şeklinde olabilen poşetler de kullanmaktadır.

Baskılı Poşet müşterilere verildiğinde yolda, açık alanlarda isim ve amblemin görülmesi de bir reklam niteliğindedir. Bir çok tarzda baskılı poşet ve ambalaj üretimi yapılmaktadır. Bunlar için kullanılan son teknoloji makineler seri bir şekilde üretim yaparak ihtiyacı fazlasıyla karşılamaktadır.Bunlara şöyle bir bakacak olursak en basiti ve en eski kullanılan market poşetleridir.

Bunlar hışır ya da atlet poşet adıyla bilinen poşetlerdir. Plastik maddeden üretilir ve üzerlerinde marketin ismi ve amblemi basılı durumdadır.  Mağazalarda sıklıkla kullanılan poşetin tipi ele geçmeli ya da takviyeli poşetlerde seçilen boyutlar, kalınlık, zeminin rengi ve altı ila sekiz renge kadar tercih edilebilir ya da resim baskılı olanlar da sunulmaktadır. Ayrıca yan ya da alt körük seçeneği de eklenebilir durumdadır.

Seçilen ürünlerin basım ve üretim ücretleri ise tane cinsinden değil gramaj olarak hesaplanması yapılır. Bu baskılı poşetler tercih edilen pek çok kalite seçeneklerinde yapılabilir. Herkes yüksek kalite tercih etmeyebilir. Kalite baskılı poşetlerinde üretimi yapılmaktadır. Bir başka kullanım alanı ise hastanelerdir. Çekilen bu filmler, raporlar, kağıtla ya da ilaçlar konulduğu kartondan yapılmış baskılı poşetlere ya da plastik poşetlere konulur. Daha bir çok alanda kullanımı yaygınlaşan baskılı poşetler mağaza ve dükkanların açık alanlarda reklam yapmalarına da yardımcı olabilmektedir. 

STREÇ FİLM , MANAV RULO , SHRİNK , POŞET
STREÇ FİLM , MANAV RULO , SHRİNK , POŞET
STREÇ FİLM , MANAV RULO , SHRİNK , POŞET
bottom of page