top of page

KALİTE ANLAYIŞI

Müşteri şikâyetlerinin Değerlendirilmesi

KOPSAN plastik A.Ş Mayıs 2010’dan bu yana TSE 10002 Müşteri Memnuniyeti yönetim standardı belgesine sahiptir. 

Bu belgenin bizlere sunduğu güç ile müşterilerimize en kısa sürede en iyi hizmeti vermek ve onların ihtiyaçlarını cevaplamak üzere var gücümüzle çalışmaktayız.

Müşterilerimizin çalışma şartlarına ve taleplerine göre en ideal ürünü üretip kullanılabilir kılmak ve bunun devamlılığını sağlamak en büyük hedefimizdir.

Müşterilerimize her şikayet sonrası memnuniyet anketi gönderilmekte ve toplanan veriler yıl sonunda analizleri yapılarak yayınlanmaktadır.

Müşteri şikayeti bizim başarı kaynağımızdır

Müşterilerimizin sunduğumuz streç film , manav rulo, poşet ve shrink ürünlerle ilgili dile getirdikleri şikayetler firmamızın her geçen gün büyümesine yardım etmekte ve ihtiyaçlara cevap verebilme refleksimizi güçlendirmektedir.

Müşteri şikâyetleri sayesinde en iyiyi üretip müşterimizin taleplerini karşılamaktayız.

Yüzü gülen müşteriler, kaliteli ürünler

Müşterilerimize şikayetlerinden sonra aynı gün içinde dönüş yapılmaktadır.

Hedefimiz, müşterilerimizin şikâyetlerini gerekli argümanlar sağlandıktan sonraki en kısa süre içinde sonuçlandırmak ve müşterilerimizi hizmet yönünden tatmin etmektir.

Kalite, müşterilerimizin beklentilerini ürün ve hizmetlerimize yansıtabilme yeteneğimizi göstermekte olan bir ölçüdür.

Bunu sağlamak için şirketimiz Müşteri Odaklı Yönetim Sistemi ‘ni benimsemekte ve hiçbir önyargıya müsaade etmeksizin, istenen ürün ve hizmeti zamanında ve kaliteli olarak teslim etmektedir.

TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, TS ISO 10002:2006 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, TS 18001:2014 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO/ IEC 27001: 2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, tüm iş süreçlerimizde benimsenmiş ve uygulanmaktadır.

Streç film , Manav rulo , Baskılı manav rulo , çöp poşeti, Shrink , Ambalaj
bottom of page