SÜRDÜRELEBİLİRLİK

Sürdürelebilirlik

Sürdürebilirlik

Önde gelen ambalaj şirketlerinden biri olarak çalışanlarımıza, ortaklarımıza, ekonomiye ve çevreye olan sorumluluklarımızın bilincindeyiz.

Sürdürülebilirlik stratejimizin önemli adımı ambalaj ürünlerini koruyarak israfın önlenmesine odaklanmaktır.

Günlük hayatımıza önemli bir katkı yaparak ve sürdürülebilirlik için faaliyetlerimizi devamlı iyileştirmeye çalışan geniş bir anlayışa sahibiz.

Sürdürülebilirlik açısından faaliyetlerimiz:

Kurumsal Sosyal Sorumluluk: KOPSAN plastik A.Ş olarak yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olmak için gerekli sorumluluğa sahip olduğumuza inanıyoruz. KOPSAN plastik A.Ş, insan hakları, çalışma, çevre ve yolsuzlukla mücadele ile ilgili Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi'nin prensiplerini desteklemektedir. Bunun yanı sıra, KOPSAN plastik A.Ş çalışanları büyük bir aile olabilmemiz için sorumluluklarının sahipliğini almaktadı

Çevre: KOPSAN plastik A.Ş sektöründe 22 yılı aşkın süredir sıkı çevre politikasını uygulamaktadır ve dünya çapında çevresel projeler sunmaya devam etmektedir. KOPSAN plastik A.Ş, enerji azalması ve atık minimizasyonu için ekiplere ayrılmıştır. Ayrıca yalın yönetim sisteminin bir parçasıdır.

KOPSAN Plastik Ambalaj
Deri Organize Sanayi Bölgesi
W-16 Parsel Fikse Caddesi No:4

34957 Tuzla/İstanbul

Tel :  0216 398 16 24 

Faks : 0216 496 22 52

GÜNCEL KAMPANYALARIMIZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN MAİL GRUBUMUZA KAYIT OLUN