top of page

SÜRDÜRELEBİLİRLİK

Sürdürelebilirlik

STREÇ FİLM ,MANAV RULO , BASKILI POŞET , AMBALAJ

Sürdürebilirlik

Önde gelen ambalaj şirketlerinden biri olarak çalışanlarımıza, ortaklarımıza, ekonomiye ve çevreye olan sorumluluklarımızın bilincindeyiz.

Sürdürülebilirlik stratejimizin önemli adımı ambalaj ürünlerini koruyarak israfın önlenmesine odaklanmaktır.

Günlük hayatımıza önemli bir katkı yaparak ve sürdürülebilirlik için faaliyetlerimizi devamlı iyileştirmeye çalışan geniş bir anlayışa sahibiz.

Sürdürülebilirlik açısından faaliyetlerimiz:

Kurumsal Sosyal Sorumluluk: KOPSAN plastik A.Ş olarak yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olmak için gerekli sorumluluğa sahip olduğumuza inanıyoruz. KOPSAN plastik A.Ş, insan hakları, çalışma, çevre ve yolsuzlukla mücadele ile ilgili Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi'nin prensiplerini desteklemektedir. Bunun yanı sıra, KOPSAN plastik A.Ş çalışanları büyük bir aile olabilmemiz için sorumluluklarının sahipliğini almaktadı

Çevre: KOPSAN plastik A.Ş sektöründe 22 yılı aşkın süredir sıkı çevre politikasını uygulamaktadır ve dünya çapında çevresel projeler sunmaya devam etmektedir. KOPSAN plastik A.Ş, enerji azalması ve atık minimizasyonu için ekiplere ayrılmıştır. Ayrıca yalın yönetim sisteminin bir parçasıdır.

bottom of page