top of page

DÜRÜST VE KALİTELİ HİZMET İLKESİ İLE 22 YIL 

Doğa dostu

Doğa dostu Streç film

KOP-SAN Plastik, çevre bilinciyle geliştirdiği ‘Biodegradeable’ ürünleri ile, poşet , streç film , shrink atık sorununa ideal bir çözüm sunmaktadır. Dönüştürülebilir özelliğe sahip bu ürünler, doğa içerisinde herhangi bir toksik etki oluşturmadan12-24 ay arasında yok olmaktadır

Ürünler

Streç Film Poşet bakılı poşe

Çevre duyarlılığı yüksek bir üretici olarak, üzerine düşen bütün sorumlulukları hassasiyetle yerine getirmeyi ilke edinen KOPSAN plastik 20 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. 

Ambalajda sanat

Ambalajda Sanat Streç Film

KOPSAN plastik endüstriyel shrink film, streç film, baskılı poşet , rulo manav , naylon poşet ile her türlü baskılı baskısız torba ve poşetlerin üretimini gerçekleştirerek Türkiye’deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya’daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.

HAKKIMIZDA

KOPSAN plastik A.Ş, 1998 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 2000'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.

KOPSAN, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.

2009 yılı itibariyle,, KOPSAN plastik A.Ş 5,000 m2  kapalı alana sahip fabrikada faaliyet göstermektedir. Yıllık 12,000 tonun üzerinde streç film , manav rulo , baskılı poşet üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. 

KOPSAN plastik A.Ş,  20 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük baskılı poşet , manav rulo poşet , streç film , shrink üreticilerden ve sektör lideri kuruluşlarından  olan KOP-SAN plastik A.Ş, 10'u aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla  sektöründe marka haline gelmiştir. 

Haberler ve Duyurular

KOPSAN Plastik Ambalaj
Aydınlı Sb Mahallesi
İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi
W-16 Parsel Fikse Caddesi No:4
34957 Tuzla/İstanbul

Tel :  0216 398 16 24 

Faks : 0216 496 22 52

bottom of page