top of page

ANA SAYFA

ÜRÜNLER

LEPİK ELDİVEN

LEPİK TPE ELDİVEN

  • Gıda ile temasa uygun ve güvenlidir .

  • Kalın Termoplastikten yapılmış bu eldivenler personelinizi her zaman sağlık yönetmeliğine uygun tutmanın harika bir yoludur.

  • Yiyecek İşleme ve hazırlamadan temizlik uygulamalarına kadar her şey için mükemmel olan bu eldivenler çok yönlü ve her ortamda kullanışlı!

  • Pudrasız, Lateks içermeyen tasarımları sayesinde bu eldivenler Lateks ve Diğer alerjenlerin endişe olabileceği ortamlar için mükemmeldir.

  • Esnek ve dayanıklı bu eldivenler, güvenebileceğiniz tutarlı bir uyum sunar! Daha fazla rahatlık için, bunlar aynı zamanda tek kullanımlıktır, böylece çalışma ortamınızı hem temiz hem de düzenli tutmak için her kullanımdan sonra kolayca atabilirsiniz. Personel üyelerinizin her biri için doğru boyutlu eldivenleri sağlamak, güvenli gıda işleme için anahtar bir bileşendir.

  • Elastik yapısı ve elinizi kavrayan özel tasarım ile elinizden çıkması kolay olmaz. Çeşitli Ebatlarda, KOP-SAN ürünlerinde herkes için bir şey var!

  • KOP-SAN tasarımlarında sandviç dükkanları, imtiyaz standları ve herhangi bir ticari mutfak için çok yönlü tasarımıyla tasarlanan bu eldivenler, hızlı, verimli eldivenler her iki elinize sığacak. Delikli kutu, bir seferde bir defa kolay ve hijyenik eldiven dağıtımı sağlar.

  • Hafif hizmet görevleri için mükemmel , yiyecek servis operasyonunuzda değişen sabit eldiven gerektiren görevler için idealdir, Bu eldivenler gıda ürünlerini hazırlamak ve siparişe hazır sandviç yapmak için mükemmeldir.

  • Ayrıca% 100 Lateks içermezler.

TASARIM-01.jpg
tpe eldiven
handel eldiven
handel eldiven

BAŞLICA KULLANIM ALANLARI

GÜZELLİK SALONLARI

Güzellik salonlarında çalışanlar sıklıkla güzellik ürünleri ve maddelerinden elde edilen çeşitli kimyasallarla temas halindedir. Saç spreyleri, oje ve saç boyalarının tümü, eldivensiz kullanıldığında işçiler için tehlike oluşturabilecek ve cilt tahrişine veya hastalığına neden olabilecek potansiyel olarak zararlı kimyasallar içerir. Eldivenler bir zorunluluktur ve HANDEL herhangi bir güzellik salonu veya salonuna şık bir şekilde kaliteli koruma sağlamak için gereken tüm eldivenlere sahiptir.

HANDEL ELDİVEN

OTEL & EV TEMİZLİĞİ

Güvenlik eldivenlerinde, tencere yıkama, pencere temizliği ve banyo temizliği gibi hafif temizlik için ideal olan bir dizi ev temizlik eldivenimiz bulunmaktadır. Aşındırıcı kimyasallardan korunarak cildinizin tahriş olmasını veya ağrımasını önleyebilirsiniz.

RESTORAN & KASAP

Hafif hizmet görevleri için mükemmel , yiyecek servis operasyonunuzda sabit eldiven gerektiren görevler için idealdir, Bu eldivenler gıda ürünlerini hazırlamak ve siparişe hazır sandviç yapmak için mükemmeldir.

HANDEL ELDİVEN
handel eldiven
bottom of page